16 kwietnia 2023
"Mennonitka i hrabia" Sylwia Kubik - recenzja przedpremierowa
02 kwietnia 2023
Zapowiedzi książkowe... KWIECIEŃ 2023
Zapraszam na moją listę książek, które chciałabym przeczytać. W kwietniu wyjdą dwa wznowienia świetnych powieści oraz pojawią się kolejne tomy ciekawych serii. Zapraszam!
01 marca 2023
Zapowiedzi książkowe... MARZEC 2023
W marcu szykuje się ogromny wysyp nowych powieści. Wśród tego gąszcza wybrałam te, które mam ochotę przeczytać. Zapraszam na nowy wpis.
28 lutego 2023
"Narcyz" Izabela M. Krasińska - patronat Matki Książkoholiczki
Bardzo lubię thrillery, które napisała autorka. Czy zatem powieść obyczajowa podbije moje serce? Zapraszam na nowy post.
11 lutego 2023
"Bez tchu" Amy McCulloch
Jeśli lubicie thrillery to dzisiaj chciałam pokazać wam książkę, którą warto przeczytać. Zapraszam na nowy post.
06 lutego 2023
"Ostatnia podróż" Aleksandra Tyl
01 lutego 2023
26 stycznia 2023
"Kobieta w deszczu" Dorota Milli
Witajcie,
Autorka Dorota Milii i jej twórczość kojarzy mi się z morzem, ponieważ bardzo często fabuły jej powieści toczą się właśnie w tamtej części Polski. Podczas spotkania nazwałam autorkę "Królową nadmorską" :) A jak spodobała mi się jej najnowsza książka? Zapraszam na nowy post.
19 stycznia 2023
"Nie mów nikomu" Karolina Wójciak
Książki Karoliny Wójciak czytam od wielu lat i każda z nich jest dla mnie bardzo dobra. Dziewczyna ma ogromny talent, więc życzę sobie i innym by wydawała jak najczęściej.
Jej najnowsze "Nie mów nikomu" uwzględniłam w TOP 2022 Matki Książkoholiczki.
Dlaczego? Zapraszam na nowy post.
03 stycznia 2023
"Kraina marzeń" Nicholas Sparks - patronat Matki Książkoholiczki
Uwielbiam czytać książki mistrza romantycznych historii. Czy nowa książka Sparksa skradła moje serce?
Zapraszam na nowy post.
01 stycznia 2023
31 grudnia 2022
TOP książek 2022 wg Matki Książkoholiczki
Zapraszam na mój subiektywny przegląd - zrobiłam listę ulubionych książek, które przeczytałam w 2022 roku.
28 grudnia 2022
"Wielkie porwanie małych superbohaterów" Michał Biarda - patronat Matki Książkoholiczki
Moja córka doczekała się pierwszego blurba. Na okładce książki Michała Biardy jest wpis Julki:
"To było świetne! Zerwałam noc, żeby przeczytać do końca, a mama nie krzyczała, bo czytałyśmy razem. Też bym chciała mieć jakąś supermoc.... Będę jej szukać, a w międzyczasie czekam na kolejne tomy!"
Zapraszam na nowy post.

.png)




.png)





