23 czerwca 2024

Czy warto jechać na SeeBloggers?

W tym roku udało mi się zakwalifikować do SeeBloggers, czyli na największy festiwal dla influencerów w Polsce. Jak wygląda SeeBloggers od środka? Zapraszam na moją relację. 
SeeBloggers to wydarzenie, które na długo pozostanie w mojej pamięci. Organizacja była na najwyższym poziomie – wszystko dopięte na ostatni guzik, a atmosfera wręcz magiczna. Był to 10 już festiwal, który w tym roku odbył się 14-16 czerwca w EC1 w Łodzi. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo i doceniony. Nawet tak prozaiczny fakt, jak darmowa kawa i napoje, okazał się wielkim plusem, dodającym uroku całemu wydarzeniu.


Rano w niedzielę czekało na nas smaczne i pożywne śniadanie, które było świetnym początkiem dnia pełnego inspirujących warsztatów i spotkań. Pomimo dużej liczby uczestników, nie odczuwałam tłoku – przestrzeń była doskonale zorganizowana, co pozwalało na swobodne poruszanie się i komfortową interakcję z innymi. 

Miałam okazję spotkać wiele osób znanych z telewizji, co dodało jeszcze więcej emocji i ekscytacji.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan


Marta Gąska

Spytacie kogo można było spotkać? m.in.:

Dorotę Wellman, Macieja Orłosia, Ewę Chodakowską, Krzysztofa Ibisza, Cezarego Pazurę, Agnieszkę Hyży, Rafała Maślaka, Annę Dereszowską, Edytę Herbuś, Martę Żmudę Trzebiatowską, Mateusza Glen, Roxie Węgiel czy Joannę Przetakiewicz. 

Krzysztof Ibisz

Marta Żmuda Trzebiatowska

Trudno wymienić wszystkich, a to naprawdę znane nazwiska z internetu i telewizji. Wiele osób dopiero tam zaczęłam obserwować w internecie dziwiąc się, że wcześniej ich nie znałam. 

Krzysztof Skórzyński

Anna Zając

Mateusz Glen - Ta Jedyna Ciotka

Agnieszka Hyży

Bardzo podobały mi się wywiady na scenie głównej – były niezwykle inspirujące i pełne ciekawych treści. Czasami miałam prawdziwy dylemat, czy iść na warsztaty, na które się zapisałam, czy jednak zostać i posłuchać, co się działo w dużej sali. Każda opcja była kusząca, ponieważ zarówno warsztaty, jak i wywiady oferowały coś wyjątkowego i wartościowego. To naprawdę świadczy o wysokim poziomie całego wydarzenia, które było wypełnione interesującymi atrakcjami od początku do końca.
Praktyczne okazały się dla mnie warsztaty z odnośnie montowania filmów w CapCut z Natalią Shevekeva oraz informacje od UOKiK o tym jak oznaczać współpracę w social mediach. Bardzo przyjemnie wspominam spotkanie z Maciejem Orłosiem i Pauliną Koziejowską - na temat tworzenia podcastów. nataliaostory (instagram)


Całość przebiegała w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, co tylko potwierdza wysoki poziom organizacji tego wydarzenia. Dzięki temu mogłam w pełni skupić się na zdobywaniu wiedzy i nawiązywaniu nowych kontaktów, co sprawiło, że ten weekend był nie tylko przyjemny, ale i niezwykle owocny.

Typowa mama (tiktok)

Wieczorem w sobotę odbyła się fantastyczna impreza połączona z koncertem IGO, który dostarczył nam niesamowitych wrażeń muzycznych. Atmosfera była niezwykle energetyczna, a do tego serwowano darmowe drinki. Była to doskonała okazja do zabawy, relaksu i spędzenia czasu w gronie nowych znajomych, tworząc niezapomniane wspomnienia.


Weekend spędziłam w towarzystwie mojej kochanej Sylwii Kubik - pisarki, która ogarnęła dla nas mieszkanie i była moim osobistym fotografem. Dziękuję Ci kochana za ten wspólny weekend. Czy warto jechać na SeeBloggers? 
Tak!  Całe wydarzenie było świetnie przygotowane i przemyślane, a uczestnictwo w nim było prawdziwą przyjemnością. Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję!#seeBloggers #seeBloggers2024 #BlancxSeeBloggers


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że do mnie wpadłeś. Jeśli masz ochotę to zostaw komentarz.
Zapraszam na mojego Facebooka, gdzie organizuję konkursy oraz na Instagrama, na którym zamieszczam zdjęcia książek i nie tylko.