28 lipca 2020

"Kochanie, wszystko będzie dobrze" Natalia Sońska - recenzja przedpremierowa

113/2020

Premiera książki 29.07

Piąty i zarazem ostatni tom z serii Jagodowa miłość przeczytałam już jakiś tydzień temu, ale niestety wakacje mają to do siebie, że ciężko zmusić się do napisania recenzji. Zapraszam na nowy wpis. Są serie, które czytają się same. Tak mam z książkami pani Natalii - lubię odprężyć się przy historiach stworzonych przez tę autorką. 

V tom to nic innego jak niestety ostatnie spotkanie z Tomaszem i Jagodą, u których dużo się dzieje. Jagoda świetnie sobie radzi w pracy, planuje nawet powiększenie cukierni. Tomasz dostał upragniony awans i zaczyna nowe wyzwania jako prezes. Mimo nowych obowiązków jego myśli skupiają się na ukochanej, postanawia oderwać Jagodę od obowiązków i chce wywieźć ją na weekend w góry. To jednak tylko pretekst do czegoś większego - czego domyśla się Jagoda i sama nie wie, czy tego już chce... Przed ukochanymi wiele ważnych decyzji, a przystojny Teodor wcale nie pomaga, tylko rozprasza uwagę Jagody. Jak skończy się ta seria? 

"Spełniło się jego kolejne marzenie. Kolejny cel został skreślony z listy. Na co teraz była pora? Pewna nieśmiała myśl zaczęła kiełkować w jego głowie. Następne wyzwanie z pewnością nie będzie związane w pracą."

"To nie geny tworzyły prawdziwe więzi, a szczera troska."


Jak każdą książkę pani Natalii przeczytałam dosłownie na raz. Uwielbiam jej pióro za delikatność, subtelność, ogromny dar otulania moich myśli jak kocem w chłodne dni. Nie wyobrażam sobie jej w innym gatunku literackim, jest bardzo dobra w tym co teraz pisze. Seria o  Jagodzie i Tomaszu nadaje się do przeczytania dla każdej romantycznej duszy, osób lubiących literaturę obyczajową - autorka świetnie zakończyła całość. Może i przewidywalne, ale od takiej literatury tego się wymaga. Z jednej strony szkoda, że to już koniec serii, ale z drugiej... będzie na pewno coś całkiem nowego :) Już się nie mogę doczekać, a wy? 

Razem z książką dostałam też przepis na rogaliki:

Dziękuję Wydawnictwu Czwarta Strona za egzemplarz książki do recenzji oraz piękne mydełka. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Premiera: 29.07.2020
Ilość stron: 336
Moja ocena: 8/10

1 komentarz:

Dziękuję, że do mnie wpadłeś. Jeśli masz ochotę to zostaw komentarz.
Zapraszam na mojego Facebooka, gdzie organizuję konkursy oraz na Instagrama, na którym zamieszczam zdjęcia książek i nie tylko.