Pokazywanie postów oznaczonych etykietą polska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą polska. Pokaż wszystkie posty

22 czerwca 2019

"Zimny kolor nieba" Magdalena Majcher

84/2019

"Zimny kolor nieba" to II tom Sagi Nadmorskiej, opowiadającej o losach rodziny, która zaczyna wszystko od nowa. Książka przyszła do mnie wczoraj, zaczęłam ją kartkować w nocy i dziś skończyłam... czytając w każdej wolnej chwili. 


31 stycznia 2018

"Spotkamy się przypadkiem" Małgorzata Garkowska

14/2018

Ta książka totalnie mnie zaskoczyła, może dlatego że nie wiązałam z nią żadnych nadziei. Jest to literatura obyczajowa taka dla kobiet, więc myślę, że spodoba się fanom tylko takiego gatunku. 

O czym jest? Czy warto? Zapraszam na moją recenzję.