"Zimny kolor nieba" to II tom Sagi Nadmorskiej, opowiadającej o losach rodziny, która zaczyna wszystko od nowa. Książka przyszła do mnie wczoraj, zaczęłam ją kartkować w nocy i dziś skończyłam... czytając w każdej wolnej chwili.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą polska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą polska. Pokaż wszystkie posty
22 czerwca 2019
31 stycznia 2018
"Spotkamy się przypadkiem" Małgorzata Garkowska
14/2018
Ta książka totalnie mnie zaskoczyła, może dlatego że nie wiązałam z nią żadnych nadziei. Jest to literatura obyczajowa taka dla kobiet, więc myślę, że spodoba się fanom tylko takiego gatunku.
O czym jest? Czy warto? Zapraszam na moją recenzję.
Subskrybuj:
Posty (Atom)