Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wiseman. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wiseman. Pokaż wszystkie posty

02 stycznia 2018

"To, co zostawiła" Ellen Marie Wiseman

1/2018

Yes!!! Yes!!! Yes!!! W końcu odnalazłam kolejną książkę, zwaną przeze mnie "perełeczką", którą będę katować znajomych. Wypożyczyłam ją z biblioteki, bo kojarzyła mi się okładka, że jest to jakaś w miarę nowa powieść. Choć mam ją też na e-booku, uważam, że to kwestia czasu kiedy ją kupię w papierowej formie, żeby móc się nią chwalić i pożyczać ją znajomym. Z czystym sercem i małą łezką w oku wpisuję ją na półkę "Ulubione" na portalu lubimyczytac.pl. Nie wiem czy będę umiała napisać recenzję tak, żeby kogoś zachęcić, ale spróbuję. 

A o czym mowa? Tytuł i okładka z lekka mroczna, opis z tyłu książki nie oddaje tego co jest w środku, tym bardziej cieszę się, że po nią sięgnęłam i rok 2018 zaczynam z taką pompą!


Zapraszam na moją recenzję.