W przerwie między kolejnymi książkami lubię sobie odpocząć przy filmie albo przy jakieś książce typu reportaż, czyli zrobić taki reset mózgu przed nową powieścią. Dziś obejrzałam w końcu "Wiek Adeline", bardzo mi się podobał, a w międzyczasie przeczytałam reportaż Pawła Reszki o lekarzach. Książka ta jakoś niesamowicie mnie ciągnęła, chciałam sprawdzić jej zawartość, mimo że nie lubię tak bardzo reportaży. Jednak temat lekarzy z powodu stanu mojego zdrowia bardzo mnie interesuje i ciekawa byłam czy dowiem się czegoś nowego z tej pozycji.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Reszka Paweł. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Reszka Paweł. Pokaż wszystkie posty
16 stycznia 2018
Subskrybuj:
Posty (Atom)