Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Olga Rudnicka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Olga Rudnicka. Pokaż wszystkie posty

12 lutego 2018

"Zbyt piękne" Olga Rudnicka

19/2018

Jak tylko dowiedziałam się o najnowszej książce pani Olgi, nie mogłam się oprzeć i kupiłam ją jak najszybciej się dało. O mojej miłości to tej autorki pisałam tutaj:
https://matkaksiazkoholiczka.blogspot.com/2018/01/za-co-lubie-tworczosc-olgi-rudnickiej.html

O czym jest "Zbyt piękne"? Jeden stary dom i dwoje nabywców, którzy nie mają o sobie pojęcia. Zapowiadało się super, a jak wyszło? Zapraszam!




30 stycznia 2018

Za co lubię twórczość... OLGI RUDNICKIEJ?

Drodzy moi, 

postanowiłam co jakiś czas pisać dla Was podsumowania książek, jakie dotychczas udało mi się przeczytać. Wymyśliłam, że będę pisała albo o danym autorze, a czasami o jakieś tematyce. Pomysłów mam dużo, ale sami wiecie jak to jest przy dzieciach, ciężko z realizacją planów. Postanowiłam jednak, że się nie poddam! Pisanie bloga sprawia mi ogromną frajdę i oby tak dalej!

Dziś na temat pani Olgi Rudnickiej. Czy jest ktoś kto nie zna jej twórczości? Jeśli tak (choć wątpię) to myślę, że go namówię do zaznajomienia się z jej książkami


Miałam ten zaszczyt poznać panią Olgę osobiście (2h czekałam na podpisanie książki, stałam I w kolejce na targach w Warszawie). Jest to niezwykle ciepła dziewczyna, która nie wiem skąd czerpie pomysły na książki, ale niech robi tak dalej. Nie ma jeszcze przekroczonej magicznej 30 a napisała już 16 książek!!! łał!

tak oto wyglądamy razem na zdjęciu:




Za co lubię twórczość Olgi Rudnickiej:
  • książki są zabawne, takie z "jajem";
  • przypominają mi starą dobrą Chmielewską, jeśli wiecie co mam na myśli;
  • poprawiają mi humor;
  • wzbudzają we mnie niekontrolowane ataki śmiechu;
  • najczęściej są to komedie z wątkiem kryminalnym, albo jak ktoś woli kryminały z humorem 😊
  • poleciłam książki tej Pani kilku osobom i żadna nie wróciła z reklamacją;
  • można kupić w ciemno dla mamy/ babci/ książkoholika / ponuraka / wesołka
  • warto wspomnieć, że wydawnictwo Pruszyński wydaje teraz te książki w jednolitym layout i wyglądają one po prostu cudnie.

Poniżej ściąga dla tych co nie znają jej twórczości, albo nie są pewni czy wszystko czytali.

Zapraszam!