16 czerwca 2020

"Pójdę za tobą wszędzie" Agata Przybyłek

88/2020

Jeśli chodzi o literaturę obyczajową to bardzo lubię sięgać po książki Agaty Przybyłek. Ta młoda autorka ma na swoim koncie ogromną ilość powieści - każda z nich mi się podobała :)

A jaki jest "nowy domek"?  Pamiętajcie, że książki można czytać niezależnie :)"Jednorazowy występek bez wątpienia odmienił już niejeden ludzki los."


Dokładnie w takiej sytuacji jest główna bohaterka Kaja, która po nocy spędzonej z nieznajomym mężczyzną jest w ciąży. Dziewczyna jest załamana, tym bardziej, że szef nie jest zadowolony z pracownicy w stanie błogosławionym. Kaja nie ma rodziny, która by jej pomogła.... Los chciał jednak pomóc dziewczynie i dostaje ona ogromną szansę na normalność. Udaje się odnaleźć ojca dziecka, a on staje na wysokości zadania. Dziewczyna przeprowadza się na drugi koniec Polski, gdzie jednak czuje się bardzo samotna w luksusowym domu... Pewnego dnia spotyka w bibliotece starszego pana, z którym nawiązuje znajomość z nudów. Kazimierz opowiada jej historię wielkiej miłości... Kaja czuje, że zyskała przyjaciela. 

Jaki los czeka Kaję i Mariusza? Czy ciąża sprawi, że będą w stanie założyć rodzinę? Jaki wpływ na jej losy będzie miał Kazimierz? 

"Kochać kogoś to akceptować go w pełni - nie tylko to, kim jest dziś, lecz i to, kim kiedyś był..."Świetna powieść obyczajowa napisana z punktu widzenia różnych bohaterów. Bardzo wyjątkowy temat, jednocześnie ujęty w niezwykle delikatny sposób. Historia Kai chwyta za serce, napełnia nadzieją na to, że w życiu zawsze można znaleźć szczęście. To powieść dla wrażliwych czytelników, którzy lubią się wzruszyć przy czytaniu... Książki Agaty Przybyłek są wyjątkowe, a "Pójdę za tobą wszędzie" zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.  Nie wiem jak autorka to robi, ale zaczytuję się w jej powieściach od pierwszych stron... One przyciągają jak magnez, nie da się oderwać, książkę nosiłam ze sobą cały dzień:) Historie bohaterów tej książki są we mnie do dzisiaj, mimo, że książkę przeczytałam już tydzień temu. Autorka ma ogromny talent :) 

Naprawdę polecam!

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 400
Moja ocena: 9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że do mnie wpadłeś. Jeśli masz ochotę to zostaw komentarz.
Zapraszam na mojego Facebooka, gdzie organizuję konkursy oraz na Instagrama, na którym zamieszczam zdjęcia książek i nie tylko.